Par mums

Firmas “NORD PLUS” kolektīvs sveic Jūs un priecājas, ja esat atraduši laiku ielūkoties mūsu lapā. Mūsu kompānija cītīgi strādā kopš 1996. gada, un mēs cenšamies priecēt savus klientus ar augstas kvalitātes darbu. Mēs nodarbojamies ar gleznu, reprodukciju, spoguļu ierāmēšanu, izgatavojam fotorāmjus.  Piedāvājam padarīt jūsu mākslas darbu par interjera “rozīnīti”. Sadarbībā ar māksliniekiem mēs varam piedāvāt Jums pasūtīt gleznu ar Jums interesējošo tematu (ainavu, kluso dabu, portretu u.c.). Pat ja neesat kolekcionārs, bet vienkārši dzīvespriecīgs amatieris, ziniet, ka gleznai nepieciešama uzmanība, un ticiet – tā viegli sadzīvos ar mūsdienīgām mēbelēm un interjeru. Galvenais – piemeklēt atbilstošu rāmi, bet rāmju tirgus patlaban ir milzīgs, un mūsu speciālisti palīdzēs Jums īstenot visas Jūsu vēlmes. Izrotājot mājas, dzīvokļa, biroja sienas, Jūs varēsiet pārliecināties, ka pat vismazākā glezniņa skaistā rāmī spēs kļūt pat neatņemamu interjera daļu un dāvāt labu noskaņojumu visiem apkārtējiem.

Mūsu kompānija sekmīgi sadarbojas ar daudzām ārvalstu firmām, nodarbojas ar importu un eksportu.

Mēs esam daudzu gleznu reprodukcijas izgatavojošu firmu pārstāvji.

Pēc mūsu kataloga izskatīšanas mūsu vietnē un iepatikušās reprodukcijas izvēlēšanās Jūs varat pasūtīt to pie mums un paši izvēlēties tai atbilstošu bageti un nepieciešamības gadījumā arī paspartū un stiklu. Mums tikai atliks ierāmēt gleznu un nosūtīt to Jums.

Ja mūsu vietnē neatradīsiet Jums nepieciešamo bageti, sazinieties ar mums, un mēs nosūtīsim Jums arī citus variantus, kuri nav izvietoti vietnē. Visu izvietot vietnē nav iespējams, jo mūsu noliktavā ir vairāk nekā 1000 bagešu veidu no koka, plastmasas un alumīnija, vairāk nekā 100 paspartu veidu.                                                               Ja jūs negribat ierāmēt plakātu rāmī ar stiklu, mēs piedāvājam laminēšana plakāta variantu. Mūsējs laminators  ļauj gatavot darbus izmēros līdz 100 х 150см.

Mēs izdarām jebkāda izmēra koka dekoratīvas karnīzes.Vairāk kā 200 atšķirīgu stilu un krāsu ainas.

Mēs piedāvājam gleznu piekāršanas sistēmas. Jums būs iespēja mainīt savējie darbi novietojumu pie sienas  patikas un nevajadzēs domāt par caurumiem sienā, kuri var tikt atstāti pēc gleznas noņemšanas.

Priecāsimies, ja spēsim apmierināt Jūsu vēlmes un izrotāt Jūsu dzīvi ar mūsu darba daļiņu.